Aktualności

Promocja dla honorowych dawców krwi

2020-10-30 / Promocja

Samochód widziany z drona przy brzegu morza

Podobno motoryzację mamy we krwi. Cieszymy się, gdy naszą pasją możemy dzielić się z naszymi klientami. Ale jeszcze bardziej cieszymy się gdy na swojej drodze spotykamy kogoś kto oprócz motoryzacji, dzieli się swoją krwią.

Krew to najcenniejszy dar jaki możemy przekazać drugiemu człowiekowi. Wszystkich, którzy ten bezcenny dar przekazują innym zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej promocji. Każda osoba, która posiada legitymacje Honorowego Dawcy Krwi i oddała w ciągu ostatnich dwóch miesięcy krew lub osocze, może otrzymać 10% rabatu na wynajem samochodu na okres do 14 dni.

Wystarczy przy rezerwacji samochodu, poinformować naszego pracownika o chęci skorzystania z promocji, a przy wydaniu samochodu należy przedstawić legitymacje HDK. Otrzymasz wtedy 10% rabatu na wynajem, pozostałe koszty (m.in. zgoda na wyjazd zagranice, zniesienie udziału własnego, koszt postawienia do miasta w którym nie posiadamy oddziału oraz koszt przygotowania auta przy wynajmach poniżej 4 dni) nie są rabatowane.

Chciałbyś też dołączyć do krwiodawców? Sprawdź jakie to proste tutaj. Zachęcamy do oddawania krwi oraz skorzystania z naszej promocji.

Grafika promocyjna Inter Fleet z samochodem i ceną