Aktualności

Inter Fleet partnerem technicznym UNI Opole

2021-09-24

Samochód Inter Fleet z logotypem Uni Opole na tle kolorowej ściany z napisem Opole

Wraz z początkiem sezonu 2021/22 zostaliśmy partnerem technicznym beniaminka Tauron Ligi - kobiecej drużyny siatkarskiej UNI Opole

- Cieszymy się, że będziemy mieli okazję wspierać UNI Opole - tegoroczny sezon, pierwszy w najwyższej klasie rozgrywkowej, na pewno będzie wyjątkowy dla Wilczyc. Widzę wiele analogii między zespołem a firmą, którą zarządzam: mamy krótką, acz pełną sukcesów historię, jesteśmy ambitni i zawsze dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. W niedalekiej przyszłości planujemy dalszy rozwój sieci, więc docieranie do mieszkańców miast takich jak Opole jest dla nas priorytetem - mówi Tomasz Pulter, prezes zarządu Grupy Inter Fleet. 

Dla opolskich Wilczyc tegoroczny sezon będzie pierwszym, jaki rozegrają w najwyższej lidze kobiecej siatkówki. Do Tauron Ligi awansowały dzięki zajęciu pierwszego miejsca w 1. Lidze w sezonie 2020/21. To ogromny sukces drużyny, która powstała 5 lat temu z inicjatywy Uniwersytetu Opolskiego i Energetyki Cieplnej Opolszczyzny SA (ECO SA). Zespół zdobył też dwukrotnie Akademickie Mistrzostwo Polski oraz wicemistrzostwo 1. Ligi kobiet w sezonie 2019/20. Kobieca siatkówka w Opolu jest wspierana przez Prezydenta Miasta Opola i opolskie środowisko akademickie.

- Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza firma o ogólnopolskim zasięgu, bo to sygnał, że sport łączy ponadregionalnie, a ekstraklasowa drużyna siatkarek UNI Opole jest doskonałym nośnikiem reklamy i promocją firmy Inter Fleet w Opolu i poza nim - mówi Maciej Kochański, prezes UNI Opole. 

Umowa partnerska UNI Opole z Grupą Inter Fleet została podpisana do końca sezonu 2021/2022. Jeśli obie strony będą zadowolone z efektów współpracy, może ona zostać przedłużona na kolejne lata.

UNI Opole rozegra swój pierwszy mecz 24 września o 17:30. Podejmie u siebie zeszłoroczne triumfatorki Tauron Ligi Grupę Azoty Chemika Police.