Aktualności

Wynajem samochodu — powyżej 4 dni masz 1 dzień gratis!

2022-09-06 / Promocja

Uśmiechnieci ludzie w samochodzie na tle jesiennej aury

Czy wakacje i sezon urlopowy rzeczywiście skończyły się wraz z powrotem naszych milusińskich do szkoły? Niekoniecznie! Jesień póki co nas rozpieszcza - jest ciepło, przyjemnie i słonecznie, a w kurortach i miejscowościach letniskowych zrobiło się luźno. Jesień to zdecydowanie doskonały czas na urlop. Tym bardziej, że w Inter Fleet mamy dla Was super jesienną promocję - wypożyczając auto na więcej niż 4 dni dostaniesz od nas 1 dzień gratis!

Urlop jesienią? Czemu nie! 

Choć większość Polaków stara się wyjechać na letni urlop między końcem czerwca a początkiem września, coraz więcej osób decyduje się na letni wypoczynek we wrześniu, a nawet w październiku, co związane jest ze wzmożonym ruchem turystycznym w miesiącach wakacyjnych. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy pandemia często krzyżowała urlopowe plany ograniczając możliwość zagranicznych podróży. Taka sytuacja przekładała się na większe obłożenie rodzimych atrakcji turystycznych - nad morzem, w górach czy nad jeziorami liczba gości w okresie wakacyjnym zdecydowanie nie sprzyjała wypoczynkowi. 

Jednak wrzesień czy pierwsza połowa października to już zupełnie “inna bajka”. Zazwyczaj nadal jest ciepło i słonecznie, ale "natężenie ruchu" w wakacyjnych destynacjach znacząco spada. To idealny czas wypoczynku dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na wzięcie wolnego w tym czasie: studentów, grup przyjaciół bez dzieci w wieku szkolnym czy wreszcie rodziców odrośniętych pociech. 

Wynajem auta powyżej 4 dni z 1 dniem gratis!

I właśnie z myślą o osobach, które planują swoje wakacje jesienią, przygotowaliśmy super promocję: wypożyczasz samochód na więcej niż 4 dni i 1 dzień dostajesz gratis.

Jak to działa? To proste:

  • kontaktujesz się z nami, żeby zarezerwować auto;
  • wypożyczasz samochód na więcej niż 4 dni;
  • 1 dzień wynajmu dostajesz od nas gratis!

Dlaczego warto wynająć samochód, żeby pojechać na jesienne wakacje?

Wybór środka transportu, który pozwoli nam dotrzeć do miejsca docelowego to istotna decyzja przede wszystkim z punktu widzenia budżetu i czasu. Wbrew pozorom samochód jest pod każdym względem najlepszym wyborem. Dlaczego? Oto 5 powodów, które przekonają Was, że w podróży najlepiej sprawdzi się auto.

Podróż samochodem jest ekonomiczna

I to pomimo tego, że benzyna sporo podrożała od momentu wybuchu wojny w Ukrainie. A jednak - zakładając, że samochodem jedzie więcej niż dwie osoby - taka podróż okazuje się być bardzo ekonomiczna.

W nowych samochodach średniej klasy spalanie na 100 km to zazwyczaj ok. 6-7 l, a to oznacza, że koszt przejechania takiej odległości to nieco ponad 45 zł (benzyna) lub blisko 49 zł (diesel). Gdy rozłożymy ten koszt na 3, 4 czy 5 osób robi się naprawdę tanio nawet w porównaniu do pociągu. W tym miejscu warto dodać, że bilety pociągowe dość mocno zdrożały w związku z rosnącymi kosztami energii elektrycznej.

Podróż samochodem jest ekologiczna

Ten ekologiczny wymiar jest zwłaszcza widoczny, jeśli samochodem jedzie większa liczba osób. Wtedy zysk ekologiczny jest większy. To oczywiście dotyczy przede wszystkim nowych auta spełniających wyśrubowane normy emisyjności.

Ktoś może powiedzieć, że pociąg jest dużo bardziej ekonomiczny - od pewnego czasu PKP na biletach Inter City pokazuje, ile CO2 na pasażera emituje pociąg na danej trasie i zazwyczaj te emisje są niższe niż dla samochodu. Warto jedna pamiętać, że w swoich wyliczeniach PKP zakłada, że sprzedane zostały wszystkie miejsca, a to nie zawsze jest prawda.

Podróż samochodem jest prosto do celu

Niewątpliwą zaletą samochodu jest to, że pozwala dotrzeć bezpośrednio z punktu A do punktu B, a to ogromna oszczędność czasu. W przypadku pociągu, autobusu czy samolotu zawsze trzeba doliczyć czas na dojazd do i z dworca oraz czekanie na taki dojazdowy transport.

Podróż samochodem nie ma rozkładu jazdy

Chcesz wyjechać o 6:00 rano? Nie ma problemu. Lubisz jeździć nocą? Super! W samochodzie to Ty decydujesz, jaki będzie Twój "rozkład jazdy" i nie ogranicza Cię nic poza Twoimi potrzebami i przyzwyczajeniami.

Podróż samochodem jest przyjemna :)

Zwłaszcza, jeśli jest to auto od Inter Fleet - nowe, na gwarancji, świetnie skonfigurowane, komfortowe, ekologiczne i ekonomiczne. W naszej flocie znajdziesz samochody wszystkich klas, od miejskich maluchów typu Toyota Aygo po 9-osobowe busy takie, jak Renault Trafic.

Jak wygląda proces wynajmu auta w Inter Fleet?

Proces wynajmu w Inter Fleet jest szybki i prosty, bo zależy nam na tym, aby liczbę formalności ograniczyć do minimum. To w zasadzie 4 podstawowe kroki do wymarzonego samochodu: 

  • Krok 1: Formularz — wysyłasz zapytanie o konkretne auto do naszego działu sprzedaży.
  • Krok 2: Ustalamy szczegóły — kontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić specyfikację auta, okres wynajmu i koszty.
  • Krok 3: Załatwiamy formalności — podpisujemy umowę rezerwacyjną i pobieramy od Ciebie opłatę wstępną lub kaucję; następnie odbieramy Twój nowy samochód i rejestrujemy go.
  • Krok 4: Odbierasz auto — zawieramy umowę i wydajemy Ci samochód :)

Jeśli chcesz wypożyczyć auto, koniecznie sprawdź ofertę Inter Fleet lub skontaktuj się bezpośrednio z najbliższym oddziałem Inter Fleet, napisz do nas na rent@interfleet.pl lub zadzwoń +48 22 870 01 44.