Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Białystok

Wynajem Samochodów Białystok

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej sieciowej wypożyczalni Inter Fleet. Stworzyliśmy firmę, która oferuje wynajem samochodów na terenie całej Polski. Posiadamy oddziały między innymi w Warszawie, Krakowie i w Białymstoku. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, jasną i zrozumiałą dla każdego umowę oraz konkurencyjne ceny.

Stworzyliśmy sieciową wypożyczalnię, gdyż sami jesteśmy miłośnikami motoryzacji, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów, którzy ufając nam, wybierają najwyższej klasy pojazdy osobowe i dostawcze.

Rozszerzyliśmy swoją działalność na tyle, iż obecnie posiadamy wiele oddziałów w kraju, w tym właśnie w Białymstoku. Naszymi klientami są indywidualne osoby, które ukończyły 21 lat oraz właściciele firm, którzy pragną pozyskać flotę pojazdów, którą będą zarządzać przez określony czas.

Krótko lub średnioterminowy wynajem aut

wynajem samochodów Białystok

Chcemy jak najbardziej dopasować się do najemców, którzy wypożyczają samochody z Inter Fleet, dlatego oferujemy dwie możliwości wynajmu.

Okres krótkoterminowy, to znaczy wynajem samochodu od dnia do trzydziestu dni, bez względu na to, w jakim celu będzie o użytkowany. Czynsz za taką usługę uwzględnia zastępczy pojazd w razie awarii, kompleksowy serwis, wymianę opon na sezonowe i pakiet ubezpieczeń wraz z rozliczaniem szkód komunikacyjnych. To korzystna i polecana opcja dla klientów indywidualnych.

Dla firm szczególnie rekomendujemy pakiet średnioterminowy, to znaczy wypożyczenie pojazdu w mieście Białystok, na miesiąc lub dłużej, z możliwością posiadania go do roku czasu. W tej usłudze również zapewniamy pakiet ubezpieczeń OC, AC, NW, a także bezpłatne przeglądy w całej Polsce, likwidację szkód komunikacyjnych, zastępczy pojazd w razie potrzeby oraz korzystne ceny, dostosowane do klienta.

Nasza flota pojazdów jest wysokiej klasy, a w naszym posiadaniu nie znajduje się samochód, który rocznikowo liczy sobie więcej niż dwanaście miesięcy. Przebieg naszych aut wynosi do trzydziestu tysięcy kilometrów, natomiast limit kilometrów, które można bezpłatnie pokonać w trakcie użytkowania pojazdu, to półtora tysiąca kilometrów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź