Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Gdańsk

Wynajem Samochodów Gdańsk

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy jedną z największych sieciowych wypożyczalni samochodów Inter Fleet. Wieloletnie doświadczenie w branży rent a car oraz pasja do motoryzacji i wiedza merytoryczna pozwoliły nam stworzyć wypożyczalnię, która dostępna będzie w różnych miastach Polski, również w Gdańsku. Naszymi klientami są osoby indywidualne, poszukujące dobrych, markowych, wysokiej klasy pojazdów do użytku codziennego, a także firmy, które korzystają z pakietu zarządzania flotą.

Nasza sieciowa wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodów dostawczy oraz pojazdów osobowych, które nie są starsze niż 12 miesięcy. Ponadto nasze auta liczą sobie do 30 000 tysięcy kilometrów przebiegu.

Wypożyczalnia samochodów dla firm i nie tylko

wynajem samochodów Gdańsk

Jako profesjonalna i sieciowa wypożyczalnia, oferujemy jasne warunki współpracy, które nie zawierają ukrytych opłat, szeregu zbędnych formalności i tym podobne. Korzystanie z naszych usług jest proste, korzystne i przyjemne, gdyż mamy na celu przede wszystkim dobro naszych klientów.

U nas można wynająć zarówno auta osobowe, jak i samochody dostawcze, które odebrać można w dowolnym miejscu w Łodzi. Wszystkie nasze pojazdy są renomowanych marek, wysokiej klasy, czyste, sprawne i gotowe do drogi. Ponadto objęte są gwarancją, pełnym ubezpieczeniem i pakietem assistance.

Na naszych pojazdach stale przeprowadzamy przeglądy, zatem gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny sprzęt, gdyż chcemy, aby świadczone przez nas usługi wykonane były na najwyższym poziomie.

W ofercie naszej wypożyczalni Inter Fleet zapewniamy wynajem krótkoterminowy oraz średnioterminowy. Zaletą wynajmu pojazdów na okres krótkoterminowy jest fakt, że wypożyczany samochód można użytkować od jednego dnia do miesiąca. Ponadto w pakiecie otrzymują Państwo pełen zakres ubezpieczeniowy, indywidualne stawi dopasowane do firmy, zastępczy samochód w razie awarii, przeglądy możliwe do wykonania za darmo, a także komfortowe pojazdy znanych i cenionych marek.

Średnioterminowy wynajem polega na wypożyczeniu dostawczych lub osobowych aut na okres od miesiąca do roku, w zależności od własnych potrzeb. W tej usłudze również zapewniamy szereg udogodnień, w tym gwarancję, pakiet ubezpieczeń, pomoc w przypadku awarii i tym podobne.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź