Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Katowice

Wynajem Samochodów Katowice

W ofercie naszej sieciowej wypożyczalni oferujemy markowe samochody wysokiej klasy takie, jak KIA Optima, Ford Focus, a także Nissan Micra. Wszystkie nasze pojazdy są niezwykle komfortowe, bezpieczne, po przeprowadzanych systematycznie przeglądach. Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom indywidualnych klientów i firm, które poszukują wypożyczalni aut na najwyższym poziomie.

Jesteśmy profesjonalistami z zamiłowaniem do motoryzacji. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wiedza i odpowiednie podejście do klienta. Wciąż poszerzamy swoją ofertę wypożyczalni samochodów Inter Fleet o nowe usługi, które dobieramy do potrzeb naszych najemców.

Jako sieciowa wypożyczalnia, posiadamy liczne oddziały w całym kraju. Jednym z miast, w którym można wynająć nasze luksusowe samochody, są Katowice. Wybierając jeden z trzech pakietów, które udostępniliśmy, otrzymują Państwo gwarancję pewnej współpracy, bezpieczeństwa i rzetelności. Nie wymagamy zbędnych formalności, ani opłat, które nie powinny być uiszczane. Chcemy, aby każdy klient, który wynajmuje w Katowicach samochód z naszej wypożyczalni, czuł się komfortowo, podpisując z nami umowę.

Wynajem pojazdów wysokiej klasy

wynajem samochodów Katowice

Aby skorzystać z usług naszej wypożyczalni dostępnej w Katowicach, wystarczy mieć ukończone 21 lat. Nie pobieramy kaucji w przypadku, gdy klient wybiera pakiet wynajmy samochodu z OC. Ponadto, nasze pojazdy dostawcze lub osobowe, mogą służyć Państwu jako środek transportu za granicę.

W przypadku, gdy nasz klient będzie uczestniczył w wypadku drogowym lub wypożyczony samochód ulegnie awarii, nasza wypożyczalnia gwarantuje natychmiastową pomoc i zastępcze auto, którym będzie można się poruszać w ramach umowy. Bez względu na to, czy wynajęty z naszej sieciowej wypożyczalni pojazd, służy do celów służbowych lub prywatnych, w przypadku zdarzenia losowego każdy otrzymuje od nas zastępczy samochód.

Dobór odpowiedniej oferty, która będzie spełniać Państwa oczekiwania, jest niezwykle wygodną i korzystną opcją. W ramach naszych usług można wynająć samochód w Katowicach, na okres krótkoterminowy lub średnioterminowy, otrzymując gwarancję, pakiet assistance oraz ubezpieczenia.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź