Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Kielce

Wynajem Samochodów Kielce

Tani wynajem aut w Kielcach? Taką korzystną cenowo usługę posiadamy w swojej ofercie, jako sieciowa wypożyczalnia samochodów markowych, która posiada wiele swoich oddziałów.

Oferujemy samochody renomowanych marek, które wypożyczyć można na różne okresy czasowe. Zapewniamy zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Ponadto w ramach naszych usług, mogą Państwo skorzystać, z systemu zarządzania liczą flotą pojazdów dla firm.

Wypożyczalnia aut – Wysokiej klasy pojazdy w niskiej cenie

wynajem samochodów Kielce

Kielce są centrum aglomeracyjnym miastem Polski, w którym można wynająć samochód na własne potrzeby lub w celach służbowych. Zadbaliśmy o to, aby zarówno indywidualni klienci, jak i firmy mogły korzystać z naszej oferty.

Gwarantujemy przyjazne dla każdego warunki współpracy, niewiele formalności do wypełnienia, brak ukrytych i dodatkowych opłat oraz konkurencyjne ceny.

Jakie opcje są u nas dostępne? Otóż w naszej ofercie posiadamy możliwość wypożyczenia zarówno samochodów dostawczych, jak i osobowych aut na okres krótkoterminowy lub średnioterminowy. W zależności od oczekiwań oraz potrzeb dopasowują Państwo długość wynajmu samochodu, a my zapewniamy wysokiej klasy, sprawdzone, nie starsze niż 12 miesięcy samochody.

Każdy, kto ukończył 21 lat, może bez problemy podjąć się współpracy z nami. Jesteśmy otwarci na nowych klientów, gotowi zaoferować najwyższej jakości usługi, które zapewniają nie tylko komfort, ale i pewność. Dzięki naszej sieciowej wypożyczalni, klienci z Kielc również mogą wynająć samochód na bezpiecznych warunkach.

Krótkoterminowy okres wynajmu auta

Dla osób, których interesuje wyłącznie jednorazowy wynajem samochodu na krótszy czas, to znaczy od jednego do trzydziestu dni, oferujemy opcję krótkodatową. Na maksimum miesiąc można nająć w Kielcach wybrany samochód, który posłuży do celów służbowych lub na prywatne wycieczki i podróże.

W pakiecie otrzymają Państwo samochód zastępczy w przypadku awarii, pełen pakiet z ubezpieczeniem OC i AC, a także sezonową możliwość wymiany opon i darmowe przeglądy na terenie kraju.

Zachęcamy również do zapoznania się z opcją średnioterminowego wynajmu pojazdów w Kielcach.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź