Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Koszalin

Wynajem Samochodów Koszalin

Wypożyczalnie samochodów przeżywają obecnie rozkwit i wciąż zyskują na popularności. To prosta forma pozyskania tymczasowego pojazdu zastępczego, którym można podróżować, jeździć do pracy, a także użytkować w celach biznesowych. Jeśli nie stać Państwa na własny samochód lub potrzebują Państwo samochodu, którym można jeździć przez określony czas w dowolne miejsca i w dowolnych celach, warto zapoznać się z niezwykle korzystną ofertą wynajmu wysokiej klasy samochodów z naszej sieciowej wypożyczalni z Inter Fleet z Koszalina.

Wynajem samochodów, czyli rent a car

wynajem samochodów Koszalin

Wypożyczenie samochodu jest niezwykle proste i nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy wybrać sobie samochód idealny, który szczególnie Państwa interesuje, a następnie osobiście lub drogą internetową zarezerwować go w naszej sieciowej wypożyczalni.

Oferujemy flotę pojazdów, która z pewnością przypadnie do gustu naszym nowym klientom z Koszalina. Zapewniamy samochody osobowe, a także pojazdy dostawcze, które doskonale sprawdzą się w sytuacji, gdy klient poszukuje auta do prowadzenia swojej działalności. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody marki Ford, KIA, Mercedes, Mazda i inne.

Sieciowa wypożyczalnia samochodów powstała w celu spełniania oczekiwań naszych klientów z Koszalina i umożliwiania im wynajmu wysokiej klasy pojazdów, dostępnych w najkorzystniejszych ofertach i cenach. Gwarantujemy Państwu trzy pakiety wynajmu aut: na okres krótkoterminowy, średnioterminowy oraz zarządzanie całą flotą pojazdów.

Najdłuższy okres wypożyczenia auta z naszej sieciowej wypożyczalni, czyli okres średnioterminowy oznacza wynajem pojazdu od miesiąca do roku. Czas krótkoterminowy umożliwia korzystanie z samochodu do trzydziestu dni. Zawsze zapewniamy korzystne ceny, wymianę opon na nowy sezon, pełen pakiet ubezpieczeń, przeglądy na terenie całego kraju oraz auta objęte gwarancją. Zastępcze samochody w przypadku awarii i wypadków, to również udogodnienie należne naszym klientom.

Zarządzanie flotą pojazdów, oznacza wynajęcie większej ilości samochodów, które posłużą w głównej mierze do celów służbowych. Markowe pojazdy do użytkowania sezonowo lub w określonym czasie dla dużych i małych firm, to doskonała i opłacalna opcja, którą posiadamy.

Serdecznie zapraszamy klientów z Koszalina do zapoznania się z naszą korzystną ofertą wynajmu samochodów osobowych i dostawczych wypożyczalni Inter Fleet.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź