Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Kraków

Wynajem Samochodów Kraków

Jako sieciowa wypożyczalnia samochodów, posiadająca swoje oddziały w wielu miastach w całej Polsce, swoje usługi wynajmu aut świadczymy także w Krakowie.

Oferujemy wynajem pojazdów najwyższej jakości, renomowanych marek, które są wszystkim znane i cenione. Nasze auta liczą sobie nie dłużej niż 12 miesięcy, zatem są to pojazdy stosunkowo nowe, pewne i sprawdzone.

Wynajem samochodów – Korzyści współpracy

wynajem samochodów Kraków

Zaletą korzystania z usług naszej firmy, jest niewątpliwie jasna i przejrzysta umowa oraz brak ukrytych opłat, które naliczane są bez wiedzy klienta. Oferujemy korzystne warunki współpracy, dopasowane do klientów indywidualnych oraz firm, które chcą zarządzać flotą pojazdów.

Zadbaliśmy o to, aby każdy był zadowolony, właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę, która umożliwia wynajem pojazdów w Krakowie, na okres krótkoterminowy lub średnioterminowy. W zależności od długości najmu każdy klient otrzyma samochód z ofertą, dopasowaną do jego oczekiwań.

Okres krótkoterminowy polega na wynajęciu samochodu na czas od jednego dnia do trzydziestu. Wówczas opłata za usługę uwzględnia pełne ubezpieczenie, serwis, auto zastępcze w przypadku awarii lub losowych zdarzeń, a także sezonową wymianę opon na nowe.

Okres średnioterminowy to opcja dla klientów z Krakowa, którzy potrzebują pojazdu na wynajem dłuższy niż jeden miesiąc. W tej usłudze oferujemy pojazdy renomowanych marek, które wynajmujemy od miesiąca do dwunastu miesięcy. To zdecydowanie korzystniejsza opcja, która uwzględnia również pełne ubezpieczenia, zastępczy pojazd w razie potrzeby, bezpłatne przeglądy i likwidację komunikacyjnych szkód.

W ramach najmu samochodów w Krakowie, z naszej wypożyczalni Inter Fleet, otrzymujesz maksymalnie dwunastomiesięczne auta, których przebieg liczy sobie do 30 000 kilometrów. Ponadto oferujemy kompleksową pomoc w przypadku awarii lub wypadków, zastępcze auta, opony dopasowane do sezonu i wiele więcej. Wynajmując pojazd z naszej sieciowej wypożyczalni, otrzymują Państwo samochód gotowy do drogi, czysty, przygotowany tak, aby sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź