Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Łódź

Wynajem Samochodów Łódź

Krótkoterminowy lub średnioterminowy okres wynajmu pojazdów, a także opcja zarządzania flotą pojazdów, oferowana specjalnie dla firm, to wszystko i wiele więcej oferujemy w naszej sieciowej wypożyczalni samochodów Inter Fleet. Posiadamy wiele oddziałów w całej Polsce, właśnie dlatego również klienci z Łodzi mogą skorzystać z usługi wypożyczalni samochodów markowych.

Współpraca z nami jest nie tylko niezwykle korzystna cenowo, ale także dopasowana do potrzeb klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najemcami naszych pojazdów są nie tylko indywidualne osoby, które pragną pozyskać dobry jakościowo samochód na określony czas, ale także mniejsze lub duże firmy i przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego oferujemy możliwość wypożyczenia całej floty pojazdów, którą można zarządzać w celach służbowych na terenie Łodzi i nie tylko.

Sieciowa wypożyczalnia aut

wynajem samochodów Łódź

Posiadamy wiele oddziałów, dzięki czemu jesteśmy znani na szeroką skalę, a klienci chętnie wybierają Inter Fleet jako wypożyczalnię, którą darzą zaufaniem. Ze względu na poszerzające się grono najemców, staramy się dopasowywać oferty do każdego indywidualnie.

Oferujemy zarówno możliwość wynajęcia samochodów osobowych, jak i dostawczych na terenie Łodzi. Nasze pojazdy są zawsze odpowiednio przygotowane do wypożyczenia, czyste, bezpieczne, sprawdzone. W pakiecie otrzymują Państwo również pełen zakres ubezpieczeniowy, samochód zastępczy w razie awarii, a także sezonową wymianę opon.

Stworzyliśmy trzy opcje wynajmu samochodów z naszej sieciowej wypożyczalni. Opcja pierwsza to najkrótszy okres, pozwalający wynająć auto od jednego dnia do miesiąca. W ramach tej usługi klient zyskuje markowy, wysokiej klasy pojazd, z ubezpieczeniem, gwarancją, pakietem assistance. Ponadto zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych, bezpłatną wymianę opon na terenie całego kraju i możliwość wyznaczenia dogodnego dla siebie miejsca odbioru wynajętego na terenie Łodzi pojazdu.

Średnioterminowy okres polega na wynajęciu auta od miesiąca do nawet dwunastu miesięcy. Bez względu na to, czy samochód będzie użytkowany w celach służbowych, czy też prywatnych, zapewniamy szereg udogodnień i korzystną ofertę cenową.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź