Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Lublin

Wynajem Samochodów Lublin

Ekonomiczne, praktyczne i komfortowe markowe samochody na wynajem, oferujemy w naszej sieciowej wypożyczalni Inter Fleet z oddziałem w Lublinie.

Nasze samochody ułatwią i niewątpliwie umilą Państwu każdą podróż z punktu A do punktu B. Dzięki jasnym warunkom współpracy, które są korzystne i dopasowane do każdego klienta, nasza sieciowa wypożyczalnia wciąż zyskuje nowych, zadowolonych najemców.

Rent a car, czyli wynajem aut w Lublinie

wynajem samochodów Lublin

Wypożyczalnie samochodów stają się obecnie coraz popularniejsze, gdyż oferta wynajmu auta może być niezwykle korzystna i bardziej opłacalna niż kupno własnego samochodu zwłaszcza, gdy potrzebujemy go wyłącznie na określony czas.

W naszej wypożyczalni Inter Fleet dostępne są dla Państwa aż trzy opcje wynajmu samochodów. Pierwsza z nich to wynajem krótkoterminowy, który polega na wypożyczeniu samochodu od jednego dnia do dni trzydziestu. Drugi system to wynajem średnioterminowy, obejmujący najem samochodu od miesiąca do roku, w zależności od potrzeb własnych. Ostatnią ofertą jest tak zwane zarządzanie flotą pojazdów, szczególnie przeznaczone dla firm, które chcą dysponować określoną ilością samochodów osobowych lub dostawczych przez wybrany okres czasu.

Aby podjąć się współpracy z naszą firmą, nie trzeba spełniać żadnych szczególnych wymogów, wystarczy mieć ukończone 21 lat.

Warto również zwrócić uwagę na zalety wypływające ze współpracy z nami. Każdy klient z Lublina, który wynajmie samochód z naszej wypożyczalni, otrzymuje pojazd objęty gwarancją, ubezpieczenie OC, AC, pakiet assistance i pojazdy, które nie są starsze niż rok.

Ponadto nasze samochody mają trzydzieści tysięcy kilometrów przebiegu, a limit kilometrów, który można pokonać, to półtora tysiąca.

Nasza flota składa się z markowych samochodów, w tym Ford Focus, VW Golf, Kia Ceed oraz Opel Mokka.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wynajmem komfortowych samochodów osobowych lub dostawczych samochodów dostępnych w Lublinie, do skorzystania z naszej oferty oraz do zapoznania się z aktualnymi promocjami.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź