Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Olsztyn

Wynajem Samochodów Olsztyn

Oferujemy Państwu ofertę niezwykle korzystną i godną uwagi. Od lat prowadzimy sieciową wypożyczalnię samochodów, która swój oddział posiada także w Olszynie. Staramy się dotrzeć do jak największej ilości klientów ze swoimi usługami.

Nasza sieciowa wypożyczalnia aut Inter Fleet z Olsztyna gwarantuje konkurencyjne ceny za wynajem pojazdów wysokiej klasy. Wciąż poszerzamy swoją flotę, zapewniając najlepsze jakości samochody, zarówno osobowe, jak i dostawcze. Obecnie jesteśmy w posiadaniu takich marek samochodowych jak: Peugeot, Ford, Mercedes, Kia, Mazda, Audi, BMW oraz inne.

Wypożyczalnia samochodów dla każdego

wynajem samochodów Olsztyn

Klientami naszej wypożyczalni samochodów z Olsztyna są indywidualne osoby. Które poszukują wysokiej klasy aut do użytku codziennego na przykład na rodzinne wycieczki lub prywatne podróże. Aby wejść z nami w współpracę wystarczy mieć ukończone 21 lat.

Bardzo często z usług naszej wypożyczalni korzystają także firmy, które wybierają opcję zarządzania flotą pojazdów, to znaczy wynajmują dużą ilość samochodów niezbędnych w celach służbowych i biznesowych. System zarządzania flotą skierowany jest zarówno dla dużych, jak i małych firm, które chcąc zaoszczędzić na transporcie, wybierają korzystny pakiet wynajmu samochodów.

Oprócz wyżej wymienionego pakietu posiadamy również dwa rodzaje wynajmu samochodów, dostępne w naszej sieciowej wypożyczalni Inter Fleet z Olsztyna. Pierwszym pakietem jest wynajem krótkoterminowy – opcja dla pojedynczych, którzy chcą wypożyczyć dobrej jakości samochód na dzień, tydzień lub maksymalnie miesiąc. Wybierając taką usługę, każdy otrzymuje samochodów objęty gwarancją, pełnym ubezpieczeniem, a także pakietem assistance.

Dla zainteresowanych wynajmem na okres średnioterminowy polecamy możliwość wypożyczenia pojazdu od miesiąca do nawet roku. Taki system stworzony został z połączenia usługi rent a car oraz leasingu. W tym przypadku najemca także otrzymuje szereg udogodnień, w tym auto zastępcze w razie wypadku, pomoc w razie awarii, regularny przegląd oraz wszelkie niezbędne ubezpieczenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej sieciowej wypożyczalni samochodów z oddziałem w Olsztynie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź