Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Poznań

Wynajem Samochodów Poznań

Minimum formalności, korzystna cena, szeroki zakres usług, a także rzetelność, bezpieczeństwo i wysokojakościowa flota pojazdów, to wszystko zapewnia nasza sieciowa wypożyczalnia samochodów, która swój oddział posiada również w Poznaniu.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która zaoferuje wynajem markowych samochodów, do użytku nie tylko przez krótkoterminowy okres, ale także na dłużej, w naszej ofercie z pewnością znajdzie się coś dla Was. Zapewniamy trzy warianty wynajmu pojazdów, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Flota pojazdów dla firm z Poznania

wynajem samochodów Poznań

Prowadząc własną firmę, często zdarzają się sytuacje, gdy pilnie potrzebne są nam samochody, używane w celach służbowych. Wynajem pojazdów jednorazowo może okazać się niezwykle kosztowny i zupełnie nieopłacalny, zatem warto zwrócić uwagę na korzystną ofertę naszej sieciowej wypożyczalni.

Wynajem samochodów, jako opcja zarządzania flotą pojazdów, to oferta stworzona i kierowana właśnie dla dużych lub mniejszych firm. Dzięki tej usłudze można maksymalnie ograniczyć swoje koszta, zyskując przy tym flotę, która będzie służyła do celów służbowych lub biznesowych. To usługa wykonywana przez nas na najwyższym poziomie, dlatego wybierając ją, otrzymują Państwo możliwość określenia czasu długości najmu. W zależności od tego, czy samochód będzie wypożyczony na działalność sezonową, czy na dłuższy czas, zaoferujemy najkorzystniejszą ofertę, jasne warunki współpracy i praktycznie nowe samochody.

Sieciowa wypożyczalnia aut

Wybierając naszą wypożyczalnię, otrzymują Państwo wiele korzyści, w tym oczywiście najbardziej opłacalną cenowo ofertę wraz z pakietem udogodnień. Zapewniamy samochody, które nie są starsze niż rok, posiadające przebieg do trzydziestu tysięcy kilometrów. Ponadto w razie stłuczki lub awarii auta, oferujemy samochody zastępcze i pomoc w każdym problemie.

Współpraca z naszą sieciową wypożyczalnią z Poznania to także pełne ubezpieczenia OC, AC i NW oraz bezpłatne przeglądy pojazdów, wykonywane na terenie całej Polski.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą promocyjną, dostępną na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy profesjonalizm, wysokiej jakości usługi, sprawne, czyste i bezpieczne samochody na wynajem w Poznaniu i nie tylko!

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź