Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Rzeszów

Wynajem Samochodów Rzeszów

Inter Fleet to sieciowa wypożyczalnia, która posiada liczne oddziały w całym kraju. Jednym z miast, w którym pojawił się oddział naszej wypożyczalni, jest właśnie Rzeszów. To tutaj można wynająć samochód osobowy lub samochód dostawczy, który zastąpi Państwu własny pojazd.

Oferujemy atrakcyjne cenowo oferty wynajmu aut, które będą dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientów. Wynajmujemy samochody zarówno osobom indywidualnym, a także firmom i przedsiębiorstwom. Jako sieciowa wypożyczalnia samochodów, posiadamy flotę, która zaimponuje każdemu zainteresowanemu. W naszym posiadaniu są auta następujących marek: Peugeot, BMW, Audi, Mercedes, Mazda, Ford, KIA i wiele więcej.

Wynajmujemy klientom z Rzeszowa pojazdy zarówno dostawcze, w celach służbowych, jak i osobowe samochody do codziennej jazdy. Zapewniamy możliwość przejazdu za granicą na uwzględnionych przez nas warunkach. Z naszej oferty skorzystać może każdy, kto ukończył 21 lat.

Komfortowe pojazdy na wynajem

wynajem samochodów Rzeszów

Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym pojazdem, który chcą wynająć w najbliższym czasie, warto skorzystać z formularza rezerwacyjnego, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zapewniamy korzystne i bardzo konkurencyjne ceny wynajmu samochodów na rodzinny weekend, aut przeznaczonych do pracy, w podróż i tym podobne.

Z naszego pakietu można skorzystać na trzy sposoby. Dopasowaliśmy każdą z opcji pod klientów, którzy są zainteresowani inną formą wynajmu. Pierwsza oferta to wynajem krótkoterminowy, czyli wypożyczenie dowolnego samochodu na okres nie dłuższy, niż jeden miesiąc.

Druga forma to okres średnioterminowy, oznaczający, że klient może użytkować wynajmowany pojazd od miesiąca do roku. Ostatnia opcja to zarządzanie flotą, zatem przeznaczona jest dla firm i przedsiębiorstw, które chcą zredukować koszty transportu, wynajmując całą flotę samochodów, które posłużą w celach biznesowych.

Nasza sieciowa wypożyczalnia aut z oddziałem w Rzeszowie gwarantuje minimum kosztów, formalności i zero ukrytych opłat dodatkowych, lecz maksimum komfortu, wygody i bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź