Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Szczecin

Wynajem Samochodów Szczecin

Drodzy klienci ze Szczecina! Oferujemy Państwu możliwość wynajmu wysokiej klasy pojazdów, które dostępne są do wypożyczenia na okres średnioterminowy lub krótkoterminowy. Nasza sieciowa wypożyczalnia Inter Fleet, posiada oddziały w całym kraju, właśnie dlatego nasi klienci ze Szczecina również mogą skorzystać z naszych usług.

Oferta wynajmu samochodu na krótkoterminowy okres to usługa przeznaczona głównie dla osób, które potrzebują natychmiastowo dobrej jakości pojazdu z pełnym pakietem ubezpieczeniowym, lecz wyłącznie na czas nie dłuższy niż miesiąc. Krótkoterminowy okres wynajmu aut z naszej sieciowej wypożyczalni z oddziałem w Szczecinie, polecany jest indywidualnym klientom, gdyż dla przedsiębiorstw oraz firm większych, oferujemy czas średnioterminowy. To korzystniejsza cenowo opcja, która pozwala zarządzać flotą pojazdów od miesiąca do nawet roku czasu.

Nasze oferty są udoskonalone o możliwość otrzymania zastępczego pojazdu w przypadku usterki lub wypadku oraz otrzymania natychmiastowej, kompleksowej pomocy ze strony naszej wypożyczalni.

Rent a car Szczecin

wynajem samochodów Szczecin

Działając od wielu lat w branży wynajmu samochodów, wiemy jakie potrzeby i oczekiwania mają klienci, którzy korzystają z takich usług. Nasze zamiłowanie do motoryzacji pozwala nam sprostać oczekiwaniom każdego i tworzyć oferty oraz promocje, które najbardziej będą odpowiadały klientom.

Nasza sieciowa wypożyczalnia ze Szczecina posiada szeroką flotę pojazdów od Renault Clio, Nissana Micre, po Kię Ceed oraz Forda Focusa. Wszystkie pojazdy są systematyczne sprawdzane, aby były bezpieczne i komfortowe dla najemców. Ponadto każdy samochód liczy sobie do trzydziestu tysięcy kilometrów przebiegu. Warto zwrócić uwagę także na fakt, iż nasza flota nie posiada samochodu, który byłby starszy niż dwanaście miesięcy, zatem oferujemy stosunkowo nowe auta na wynajem.

Korzystając z naszej sieciowej wypożyczalni Inter Fleet, otrzymują Państwo limit kilometrów do półtora tysiąca. W przypadku przekroczenia tej ilości, stawki za kolejne przebyte kilometry są niewielkie i wciąż niezwykle korzystne dla klienta.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź