Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Toruń

Wynajem Samochodów Toruń

Wynajem samochodów obecnie jest bardzo popularną formą pozyskiwania pojazdu, zwłaszcza jeżeli nie posiadamy własnego lub nie stać nas na jego utrzymanie. Jeżeli potrzebują Państwo tymczasowego samochodu do pracy, na rodzinne podróże i do codziennego użytku, warto zapoznać się z ofertą wynajmu pojazdów z naszej sieciowej wypożyczalni z Torunia.

Rent a car – Wynajem markowych samochodów

wynajem samochodów Toruń

Jeżeli mają Państwo upatrzony samochód, który szczególnie Państwa interesuje, warto podjąć działania wcześniej i zarezerwować go poprzez nasz formularz dostępny na stronie internetowej.

Nasza sieciowa wypożyczalnia oferuje liczną flotę pojazdów, dostępną dla każdego klienta. Zapewniamy nie tylko osobowe samochody, ale także auta dostawcze, które mogą sprawdzić się w przypadku, gdy najemca potrzebuje transportu w celach biznesowych. W naszej ofercie dostępne są samochody marki Ford, KIA, Mercedes, Mazda i wiele innych.

Stworzyliśmy sieciową wypożyczalnię pojazdów po to, aby oferować klientom z Torunia najlepsze oferty i umożliwiać wynajęcie wysokiej klasy samochodów, dostępnych w różnych pakietach.

Nasza wypożyczalnia Inter Fleet oferuje wynajem auta na okres krótkoterminowy, średnioterminowy oraz jako zarządzanie flotą pojazdów.

Okres średnioterminowy oznacza wynajem od miesiąca do roku czasu, natomiast okres krótkoterminowy pozwala korzystać z samochodu do trzydziestu dni. Bez względu na to, czy klient użytkuje samochód w celach prywatnych, czy też biznesowych, oferujemy korzystne ceny, pełen pakiet ubezpieczenia, wymianę opon na nowy sezon, przeglądy na terenie całego kraju oraz auta objęte gwarancją. Zapewniamy także zastępcze pojazdy w przypadku awarii i wypadków.

Zarządzanie flotą pojazdów pozwala na wynajęcie większej ilości samochodów, które przeznaczone zostaną do celów służbowych. Dzięki temu można zyskać wygodne, markowe pojazdy do użytkowania sezonowo lub w określonym czasie.

Serdecznie zapraszamy klientów z Torunia do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu samochodów osobowych i dostawczych z naszej wypożyczalni Inter Fleet.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź