Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Zielona Góra

Wynajem Samochodów Zielona Góra

Nasza sieciowa wypożyczalnia Inter Fleet z oddziałem w Zielonej Górze, stworzyła dla Państwa wyjątkową ofertę. Umożliwiamy wynajem samochodów osobowych lub dostawczych dla osób, które potrzebują pojazdu dostępnego na terenie kraju, lecz także jako środka transportu za granice. Jako jedna z nielicznych sieciowych wypożyczalni zapewniamy naszym klientom możliwość podróżowania wynajętymi od nas samochodami również poza granice kraju. To ogromne ułatwienie dla osób, które poszukują pojazdu na okres średnioterminowy lub krótkoterminowy, którym będą mogli wyjechać poza Polskę.

Wysokiej klasy samochody na wynajem – Zielona Góra

wynajem samochodów Zielona Góra

Inter Fleet to sieciowa wypożyczalnia, która dba o swoich klientów. Aby sprostać oczekiwaniom każdego najemcy, stworzyliśmy trzy opcje wynajmu samochodów. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Czy spotkali się Państwo z sytuacją, gdy odwiedzając obcy miasto, koniecznie potrzebowali Państwo własnego środka transportu? W takim wypadku wynajem samochodu osobowego jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym i interesującym. Wiele wypożyczalni swoje oferty kieruje głównie do klientów niedetalicznych, a ceny za wypożyczenie samochodu są nieadekwatne do jakości wykonywanych usług. Inter Fleet jako sieciowa wypożyczalnia z oddziałem w Zielonej Górze zapewnia ofertę, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu zainteresowanemu wynajmem samochodu. Aby wypożyczyć pojazd renomowanej marki, wystarczy mieć ukończone 21 lat.

Oferujemy szeroki wybór samochodów marek Ford, Mercedes, BMW, Nissan i tym podobne. Nasze samochody są stosunkowo nowymi pojazdami, nie starszymi niż 12 miesięcy. Liczą sobie one do 30 tysięcy kilometrów przebiegu. Nasza oferta zakłada, iż każdy klient może wykonać do 1500 kilometrów pojazdem, który został przez niego wynajęty. Kwota dodatkowo wykonanych kilometrów jest niewielka i wciąż korzystna dla najemcy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej sieciowej wypożyczalni samochodów Inter Fleet. Samochody na wynajem można zarezerwować wcześniej poprzez formularz online. Wynajęty pojazd podstawiamy w dowolnie wybranym miejscu w Zielonej Górze.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź