Skip to main content
Ciezarowe samochody
A new definition of rental
Clear terms
New cars
Atractive pirces
Professional service
Kia Optima Kombi
price from 155zł net/day
KIA OPTIMA
Rental
slide-3
Rental of replacement car with (OC) liability insurance of the perpetrator
Comprehensive solutions for all transport needs
Short term rental
Medium term rental

Car rental INTER FLEET

Reliable travel partner

How to rent a car?

Select one of three simple possibilities.

Select from the form, the date and car of your interest.

Select a car from our fleet and leave your details.

Call Us and our advisor will help you within a view seconds and will answer all your questions.

How our clients use our cars?

Within our fleet you’ll find only new cars!

See our latest offer

Our branches/ locations

Inter Fleet Car Rental Gdańsk
Inter Fleet Car Rental Katowice
Inter Fleet Car Rental Kielce
Inter Fleet Car Rental Kraków/Balice
Inter Fleet Car Rental Lublin
Inter Fleet Car Rental Olsztyn
Inter Fleet Car Rental Poznań - Plewiska
Inter Fleet Car Rental Rzeszów
Inter Fleet Car Rental Szczecin
Inter Fleet Car Rental Toruń
Inter Fleet Car Rental Warszawa
Inter Fleet Car Rental Wrocław
Inter Fleet Car Rental Łódź

Działamy na terenie całego kraju

Jako sieciowa wypożyczalnia samochodów zapewniamy naszym klientom dostęp do pojazdów w całej Polsce. Jesteśmy obecni w największych miastach w kraju, jak Warszawa, Kraków, Lublin, Szczecin i wiele innych. Zatem jeżeli pragną Państwo wykorzystać nasz samochód w jednostronnej podróży, służymy pomocą. Po uprzedzeniu nas o tym zapewnimy możliwość pozostawienia auta w wybranej wypożyczalni, bez względu na to, w którym mieście dokonali Państwo wynajmu samochodu.

Wynajem aut na dni

Oferujemy krótkoterminowy wynajem samochodów na okres od 1 do 30 dni, w ramach usługi rent a car. W cenę wynajmu pojazdów wliczone są opłaty za ubezpieczenie wraz z pakietem usług dodatkowych. Podczas podróży mogą zatem czuć się Państwo całkowicie bezpieczni, gdyż nasza wypożyczalnia samochodów osobowych zadba, aby w razie potrzeby została udzielona odpowiednia pomoc. W razie kolizji lub dowolnego nieszczęśliwego wypadku wszelkie koszty pokrywa ubezpieczyciel. Ponadto, klientom oferujemy również wsparcie serwisowe, a jeśli to konieczne, darmową wymianę opon na zimowe.

Wynajem aut na miesiące

Jeżeli potrzebują Państwo samochodu na czas dłuższy niż 30 dni, zachęcamy do skorzystania z usługi średnioterminowego wynajmu samochodów na okres od 1 do 12 miesięcy. W ramach tej usługi nasza wypożyczalnia pojazdów osobowych również zapewnia pełen pakiet usług ubezpieczeniowych. Jednak średnioterminowy wynajem aut na oznacza nie tylko możliwość korzystania z pojazdu przez dłuższy czas, ale również mniejsze koszty wypożyczenia samochodu.

Szeroki wybór pojazdów

Wypożyczalnia samochodów osobowych Interfleet posiada bogatą ofertę pojazdów na wynajem. Sprostamy wszelkim wymaganiom, gdyż posiadamy pojazdy na każdą kieszeń. W naszym katalogu znajdą Państwo auta miejskie klasy B takie, jak Renault Clio czy Nissan Micra, ale również modele dla bardziej wymagających z wszystkich wyższych segmentów. Dla klientów potrzebujących większych pojazdów przygotowaliśmy bogatą ofertę SUV-ów, auta w wersjach kombi, a nawet samochody dostawcze. Korzystając z sieciowej wypożyczalni samochodów Interfleet, powinni się Państwo zawsze spodziewać nowego, czystego i pachnącego samochodu do Waszej dyspozycji.

Pożyczamy samochody z OC sprawcy

Naszą ofertę kierujemy także do uczestników wypadków, którzy w wyniku kolizji zmuszeni są skorzystać z samochodu zastępczego. W przypadku, gdy winowajcą był inny uczestnik ruchu, poszkodowanym przysługuje wynajem samochodów z oc sprawcy. Proponujemy nie tylko bezgotówkowy wynajem aut bez limitu kilometrów, ale również kompleksową pomoc w zakresie załatwienia formalności z ubezpieczycielem.


Contact Us

If you need a quick answer, just call.

+48 22 465-65-64

Warszawa, ul. Puławska 479

Inter Fleet car rental- Locations of branches in cities:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź