O Inter Fleet

Kim jesteśmy?

Inter Fleet Sp. z o.o. to profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do motoryzacji i wieloletnim doświadczeniem w branży wynajmu krótkoterminowego i średnioterminowego. 

Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i pakietem assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy klientom w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych.

Dlaczego warto wybrać Inter Fleet:

Jakie usługi świadczymy:

Zarządzanie flotą

Dodatkowo świadczymy usługę oraz zarządzania flotą - jest to najkorzystniejsza i najwygodniejsza forma eksploatacji pojazdów służbowych w firmie, która pozwala znacząco ograniczyć koszty. 

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw oczekujących usługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać samochód na doraźne potrzeby lub działalność sezonową i na realizację określonych projektów w określonym czasie.

Nasze marki

Carwiz to wypożyczalnia samochodów oferująca krótkoterminowe wynajmy lotniskowe w bardzo atrakcyjnych cenach w sześciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu.

DriveSelect to komis sprawdzonych używanych kilkuletnich samochodów z niskim przebiegiem zlokalizowany w Katowicach.