Przejdź do treści

O nas

Inter Fleet Sp. z o.o. to profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do motoryzacji, oraz z wieloletnim doświadczeniem w branży Rent-a-Car.

Oferujemy samochody renomowanych marek, nie starsze niż 12 miesięcy, minimum formalności, oraz elastyczne i przyjazne warunki współpracy.
Konkurencyjne ceny naszych usług dostosowaliśmy do polskich realiów - żadnych ukrytych kosztów.

Posiadając sieć oddziałów w Polsce oferujemy Państwu program wynajmu w systemie krótko-, średnio-terminowym a także zarządzanie flotą pojazdów na zlecenie. Ten nowoczesny i kompleksowy program pozwala na ograniczenia kosztów przedsiębiorstw będąc jednocześnie najkorzystniejszą i najwygodniejszą formą eksploatacji pojazdów służbowych w firmie. Nasza oferta kierowana jest do firm oczekujących usługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać samochód na doraźne potrzeby lub działalność sezonową i na realizację określonych projektów w określonym czasie.

Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i pakietem assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy klientom w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych.

Wykazując dużą elastyczność staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów i Partnerów Handlowych. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy sobie zaufanie wielu Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź