O Inter Fleet

Kim jesteśmy?

Inter Fleet Sp. z o.o. to profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do motoryzacji i wieloletnim doświadczeniem w branży wynajmu krótkoterminowego i średnioterminowego. 

Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i pakietem assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy klientom w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych.

Dlaczego warto wybrać Inter Fleet:

Jakie usługi świadczymy:

Zarządzanie flotą

Dodatkowo świadczymy usługę oraz zarządzania flotą - jest to najkorzystniejsza i najwygodniejsza forma eksploatacji pojazdów służbowych w firmie, która pozwala znacząco ograniczyć koszty. Dzięki dostępności aut różnych klas w kilkunastu lokalizacjach, jesteśmy w stanie wspomóc menedżerów flot w rozwiązywaniu pilnych problemów takich jak natychmiastowe uzupełnienie lub redukcja floty.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które cenią współpracę z profesjonalistami potrafiącymi działać pod presją czasu. Dostarczamy floty pod działalność sezonową oraz na potrzeby projektów trwających kilka lub kilkanaście miesięcy, oferując przy tym przystępne ceny.

Nasze marki

CARWIZ POLSKA to wypożyczalnia samochodów oferująca krótkoterminowe wynajmy lotniskowe na bardzo atrakcyjnych warunkach i w doskonałych cenach.

Marka Carwiz należy do międzynarodowej sieci wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Firma powstała w Chorwacji; obecnie samochody z logo Carwiz jeżdżą w wielu krajach Europy, a także w Ameryce Północnej. W Polsce Carwiz działa od 2020 r. 

Nasza flota składa się z samochodów renomowanych marek, o średnim wieku poniżej 12 miesięcy i przeciętnym przebiegu do 30.000 km. Wszystkie auta objęte są gwarancją oraz ubezpieczeniem z pakietem assistance. Zapewniamy również pojazdy zastępcze w przypadku awarii lub zdarzeń losowych.

Gwarantujemy minimum formalności, elastyczne warunki współpracy, przyjazny kontakt oraz brak ukrytych kosztów. Rezerwację, również przedpłaconą, można wygodnie założyć na stronie carwiz.pl.

Obsługujemy następujące lokalizacje

DriveSelect to komis sprawdzonych używanych kilkuletnich samochodów z niskim przebiegiem i udokumentowaną historią, zlokalizowany w Warszawie. 

Do oferty DriveSelect trafiają tylko takie samochody, którymi sami chcielibyśmy jeździć. Pozyskujemy je z firm specjalizujących się w zarządzaniu flotą (CFM), a także z wypożyczalni oferujących wynajem średnio- i długoterminowy - często sprzedają one zadbane kilkuletnie auta użytkowane przez 1-2 osoby i których eksploatację nadzorował profesjonalny Fleet Manager. Samochodów szukamy też na rynku wtórnym - kupujemy atrakcyjne pojazdy krajowe, które miały maksymalnie dwóch właścicieli. 

Wszystkie samochody sprzedawane pod marką DriveSelect są sprawdzane przez nasz wykwalifikowany personel pod kątem stanu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego. Dokładnie weryfikujemy historię serwisową oraz dokonane naprawy, dzięki czemu sprzedawane przez nas auta są pewne i bezpiecznie. Nie sprzedajemy pojazdów powypadkowych. 

DriveSelect to też usługi dodatkowe: