Oddziały Inter Fleet

Posiadamy oddziały w 13 największych miastach na terenie całego kraju. Nasze oddziały są zlokalizowane przy najważniejszych węzłach transportowych. 

Świadczymy bezpłatną usługę podstawienia i odbioru pojazdu zastępczego w oddziałach Inter Fleet – dzięki temu rozwiązaniu klienci obsługiwani są na terenie całego kraju.

Znajdź najbliższy oddział



Gdańsk

Spadochroniarzy 16
666 399 921

666 399 921

gdansk@interfleet.pl

Katowice

Bocheńskiego 100
666 402 062

666 402 062

katowice@interfleet.pl

Kielce

Hauke-Bosaka 7
666 399 351

666 399 351

kielce@interfleet.pl

Kraków / Balice

Kapitana Mieczysława Madweckiego 79
666 399 287

666 399 287

krakow@interfleet.pl

Lublin

Olszewskiego 11
666 813 019

666 813 019

lublin@interfleet.pl

Łódź

Kilińskiego 177
666 399 491

666 399 491

lodz@interfleet.pl

Olsztyn

Żurawskiego 4A
666 029 587

666 029 587

olsztyn@interfleet.pl

Poznań - Plewiska

Zakładowa 8
666 403 143

666 403 143

poznan@interfleet.pl

Rzeszów

Warszawska 158
666 409 404

666 409 404

rzeszow@interfleet.pl

Szczecin

Monte Cassino 18A
666 399 209

666 399 209

szczecin@interfleet.pl

Toruń

Grudziądzka 159A
666 811 919

666 811 919

torun@interfleet.pl

Warszawa

Puławska 515
666 399 164

666 399 164

warszawa@interfleet.pl

Wrocław

Jaworska 6
666 402 052

666 402 052

wroclaw@interfleet.pl