Oddziały Inter Fleet

Posiadamy oddziały w 13 największych miastach na terenie całego kraju. Nasze oddziały są zlokalizowane przy najważniejszych węzłach transportowych. 

Świadczymy bezpłatną usługę podstawienia i odbioru pojazdu zastępczego w oddziałach InterFleet – dzięki temu rozwiązaniu klienci obsługiwani są na terenie całego kraju.

Znajdź najbliższy oddział



Gdańsk

Spadochroniarzy 16
666 399 921
gdansk@interfleet.pl

Katowice

Bocheńskiego 100
666 402 062
katowice@interfleet.pl

Kielce

Hauke-Bosaka 7
666 399 351
kielce@interfleet.pl

Kraków / Balice

Kapitana Mieczysława Madweckiego 79
666 399 287
krakow@interfleet.pl

Lublin

Olszewskiego 11
666 813 019
lublin@interfleet.pl

Łódź

Kilińskiego 177
666 399 491
lodz@interfleet.pl

Olsztyn

Żurawskiego 4A
666 029 587
olsztyn@interfleet.pl

Poznań - Plewiska

Zakładowa 8
666 403 143
poznan@interfleet.pl

Rzeszów

Zaczernie, Pogwizdów Nowy 1A
666 409 404
rzeszow@interfleet.pl

Szczecin

Monte Cassino 18A
666 399 209
szczecin@interfleet.pl

Toruń

Grudziądzka 159A
666 811 919
torun@interfleet.pl

Warszawa

Puławska 479
666 399 164
warszawa@interfleet.pl

Wrocław

Jaworska 6
666 402 052
wroclaw@interfleet.pl