Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Warszawa

Wynajem samochodów Warszawa

Prowadzimy sieciową wypożyczalnię samochodów Inter Fleet, która posiada wiele oddziałów w całej Polsce, w tym między innymi w Warszawie.

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją do motoryzacji, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w branży zajmującej się wynajmowaniem pojazdów w Warszawie. W naszej ofercie posiadamy możliwość wynajęcia samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych, wysokiej klasy i komfortu.

Samochody na wynajem, oferowane przez naszą firmę Inter Fleet są pojazdami znanych i cenionych marek. Ponadto nie są one starsze niż 12 miesięcy, zatem klienci korzystający z usług naszej sieciowej wypożyczalni otrzymują pewność, że wynajęty samochód jest niemalże nowy, w idealnym stanie i wysokiej jakości.

Wypożyczalnia aut – Warszawa

wynajem samochodów Warszawa

Zaletą korzystania z usług naszej firmy jest niewątpliwie nasza szeroka oferta, skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do dużych i mniejszych firm. Wynajmując u nas samochód, otrzymują Państwo minimum formalności, jasne i zrozumiałe warunki, a także brak dodatkowych i ukrytych opłat.

Dzięki temu, że posiadamy sieć oddziałów naszej wypożyczalni, w tym wypożyczalnię markowych pojazdów w Warszawie, możemy zaoferować Państwu usługę wynajmu samochodów na okres krótkoterminowy, średnioterminowy lub też system zarządzania flotą pojazdów. Dzięki trzem rodzajom wykonania usługi, każdy klient znajdzie dla siebie ofertą idealną, która sprosta jego oczekiwaniom.

Krótkoterminowy wynajem samochodu z naszej wypożyczalni Inter Fleet z Warszawy to opcja dla osób lub firm, które interesuje najem auta na okres od jednego do trzydziestu dni. W ramach opłat, czyli tak zwanego czynszu, wlicza się serwis pojazdu, sezonową wymianę opon, pewność otrzymania zastępczego auta w przypadku awarii lub wypadku, a także pełen pakiet ubezpieczeniowy i rozliczenie komunikacyjnych szkód.

Nasza sieciowa wypożyczalnia aut zapewnia także możliwość wynajmu średnioterminowego, co oznacza, że klient wynajmuje pojazd, który użytkuje od miesiąca do 12 miesięcy. Opcja średnioterminowa to wynajem samochodu w połączeniu z klasycznym leasingiem. To usługa kierowana zwłaszcza do klientów, którzy pozostają bez własnego środka transportu, zatem deklarują się wynająć pojazd na dłużej, niż wymaga tego okres krótkoterminowy.


Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

(22) 870-01-44

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Gdańsk Katowice Kielce Kraków/Balice Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Łódź