Przejdź do treści

Wynajem Samochodów Wrocław

Wypożyczalnia Samochodów Wrocław

Nasza sieciowa wypożyczalnia Inter Fleet, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem klientów, gdyż wciąż udoskonalamy naszą ofertę, dopasowując ją do oczekiwań każdego najemcy. Oferujemy szeroką flotę nowych pojazdów, które są markowe, sprawdzone, pewne i komfortowe. Gwarantujemy korzystne ceny, trzy rodzaje najmu, a także wiele oddziałów, w tym oddział naszej wypożyczalni dostępny we Wrocławiu.

Wynajem samochodów – Współpraca z Inter Fleet Wrocław

wynajem samochodów Wrocław

Warto zapoznać się z pełną ofertą naszej sieciowej wypożyczalni, aby dowiedzieć się, co oferujemy i jakie są nasze warunki współpracy.

Przede wszystkim, podejmując się wypożyczenia samochody z naszej firmy, otrzymują Państwo minimalną ilość formalności, lecz jasne, korzystne i zrozumiałe warunki. Dbamy o to, aby każdy klient czuł się pewnie, wybierając nas, jako wypożyczalnię pojazdów, której zaufał. Niewątpliwą zaletą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, jest całkowity brak opłat tak zwanych ukrytych, czyli kosztów, które najemca musi pokrywać, nie będąc tego świadomym.

Z usług naszej wypożyczalni Inter Fleet z Wrocławia może skorzystać zarówno osoba indywidualna, która ukończyła 21 lat, a także firmy, które poszukują samochodów w celach biznesowych. Z uwagi na fakt, że zgłasza się do nas wiele firm, które są zainteresowane wypożyczeniem samochodów w większej ilości, na okres krótszy lub dłuższy, stworzyliśmy opcję zarządzania flotą pojazdów.

Zarządzanie flotą polega na wynajęciu samochodów w celach firmowych, deklarując się na konkretny okres. Wówczas samochody oferowane przez naszą wypożyczalnię, mogą stać się służbowymi pojazdami danej firmy, która aktualnie potrzebowała prywatnych środków transportu. To niezwykle korzystna i polecana przez nas oferta.

Co można zyskać, wybierając system zarządzania pojazdami? Oczywiście pełne ubezpieczenie OC, AC, komfortowy, wysokiej klasy samochód markowy, idealnie przygotowany do użytku, z przebiegiem do trzydziestu tysięcy kilometrów. Ponadto możliwość otrzymania zastępczych aut w razie potrzeby i kompleksową, natychmiastową pomoc w razie awarii.

Serdecznie zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty wynajmu samochodów we Wrocławiu, na okres krótkoterminowy oraz średnioterminowy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, po prostu zadzwoń.

+48 22 465-65-64

Warszawa, ul. Puławska 479

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet – lokalizacje oddziałów na terenie miast:

Białystok Gdańsk Katowice Kielce Koszalin Kraków Lublin Olsztyn Poznań - Plewiska Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra Łódź